שיווק חכם לנדל“ן – פשוט לחסוך כסף

ענף הנדל“ן מתמודד עם אתגרים רבים. ומעל לכל ישנו הרצון להצליח בשוק התחרותי ולייצר מכירות בצורה יעילה. עד היום שיווק נכסי נדל“ן וניהול הליך המכירות דרש משאבים רבים. כיום שוק הנדל“ן יכול ליהנות מפתרונות טכנולוגיים לשיווק חכם. זוהי לא רק ססמה אלא יישום של חדשנות טכנולוגית בענף שכל כך צמא לכך. חברת MOOZ360, הסטארטאפ המהפכני שפשוט חוסך לכם כסף בשיווק הפרויקט, מציעה לכם את הכלים הדרושים לתהליך מכירה אפקטיבי, תחרותי וחסכוני במשאבים.
המערכת של MOOZ360 מציעה לכם המשווקים אוסף כלים לניהול ושיווק הפרויקט תחת פלטפורמה אחת שבה יש הכול. מדובר בהרבה יותר ממערכת לניהול קמפיין השיווק, מדובר במערכת המשפרת את כל התקשורת מול הלקוח ומתבססת על כלי הדמיה מתקדמים. כלים אלו משפרים את חווית הלקוח, מעניקים לו ערך ומשפרים את אחוזי ההמרה.
מערכת זו נועדה לענות על כל החוסרים של תהליכי המכירה המסורתיים, מבוססי המכירות הפרונטליות והביקורים באתר. המכירות הפרונטליות גזלו משאבים רבים גם מהמשווקים וגם מהלקוחות – סוד ההצלחה של MOOZ360 נובע מהיכולת להעניק ערך גם לקונה וגם למוכר.

ניהול הפרויקט תחת פלטפורמה אחת

אתם המשווקים נהנים ממערכת באמצעותה תוכלו לנהל ולשלוט על כל תהליכי השיווק. כלומר אתם זוכים לפתרון המכסה את כל תהליכי המכירה וניהול השיווק.

הצגת הנכסים – בעזרת המערכת אתם יכולים להציג ללקוח את הנכס מכל זווית ומכל כיוון אפשרי. הלקוח רוצה לדעת איך הנכס נראה מבפנים, מהם פרטי העיצוב וכיצד נראה הנוף הנשקף מהחלון. המערכת מאפשרת לכם להעביר ללקוח את כל החוויה הויז‘ואלית שלה הוא זקוק.
הצגת הפרויקט והסביבה – הלקוח אינו מסתפק במאפייני הנכס, הוא זקוק גם להתרשמות ממאפייני הפרויקט בכללותו ומאפייני הסביבה. אותן הטכנולוגיות מאפשרות ללקוח להכיר וללמוד את הסביבה והיתרונות שבה. לצורך כך אנו עושים שימוש במפה אינטרקטיבית במציגה את המיקום בשלושה דרכים:
1.מבט על האזור שמציג את הכבישים והמיקומים הרלוונטים.
2. מבט על של השכונה וכל המקומות הקרובים לפרויקט.
3. ומבט על הרחוב והמקומות הקרובים ביותר לפרויקט.
בדרך הזו הלקוח הפוטנציאלי מקבל הסבר מדוייק על יתרונות המיקום .
קסטומיזציה ועיצוב הפלטפורמה – אתם יכולים לשלוט בכל פריטי העיצוב של הממשק על מנת להציג בפני הלקוח מעטפת שיווקית ייחודית התואמת למיתוג הפרויקט, קהל היעד והצרכים השיווקים.
פנייה לקהלים חדשים – בזכות יכולות ההדמיה המקוונת אתם יכולים להגיע לקהלים חדשים, המרוחקים מבחינה גאוגרפית ולהנגיש את הפרויקט גם ללקוחות בחו“ל וזאת מבלי לייקר את עלויות השיווק.
ניהול – הפלטפורמה מעניקה לכם את הכלים הניהוליים המאפשרים לכם לנהל את הפרויקט בצורה טובה יותר ולמקסם את תוצאותיו. המערכת כוללת ניהול משתמשים, סטטיסטיקות ודוחות בזמן אמת, מידע תומך החלטות ואפילו תהליכי אוטומציה.

הפלטפורמה החדשנית מאפשרת לכם ליהנות מפתרון שהוא לא רק יעיל יותר אלא גם מעניק ערך מוסף. בעזרת המערכת תוכלו להעביר את היתרונות השיווקים של הפרויקט בצורה יעילה יותר וללא הפרעות; להציג גם את יתרונות הפרויקט; להציג את היתרונות שלכם כחברה מובילה בתחום הנדל“ן.

נכתב ע"י תומר אדרי, מנכל מוז 360

קבע פגישת דמו מרחוק

להצגת הפתרון המלא לפרויקט הנדל"ן

עדכונים נוספים

קבע פגישת דמו

אנו ב- MOOZ 360 רוצים לתת לכם את כל האפשרויות הנכונות לשיווק הפרויקטים שלכם, אתם מוזמנים לבחור את הדרך הנוחה ביותר שבה נוכל להציג לכם את היתרונות העצומים שכלולים בפלטפורמה.

360 MOOZ מעמידה לשירות לקוחותיה ניסיון של למעלה מעשור בתחום שיווק נדל"ן במטרה לתת בטחון לדיירים ולהנגיש את הפרויקט ללקוחות כחוויה רגשית וייחודית.